Automobilių nuoma Lietuvoje

automobiliu nuoma Vilniuje
Tarptautinis Vilniaus oro uostas.

Neturint nuosavo automobilio, atsibodus važinėti visuomeniniu transportu arba atvykus į Lietuvą ilgiau ar trumpiau pasisvečiuoti, automobilio nuoma yra gera išeitis. Pastaruoju metu į mūsų šalį atvyksta daug turistų, verslą šalyje plėtojančių užsieniečių, kuriems automobilio nuoma yra būtina. Nežinant šalies vietovių, dažnas atvykėlis renkasi automobilio nuomą ir kartu automobilio vairuotojo paslaugas. Tokį variantą dažniausiai renkasi verslo reikalais atvykę žmonės, kuriems labai svarbu į sutartą vietą atvykti laiku, nevėluoti. Vykstant visuomeniniu transportu gerai nepažįstant miesto, greitai galima pasiklysti, nuvažiuoti ne į tą pusę, įsėsti ne į tą autobusą.

Daugiausia žmonių atvyksta į didžiuosius šalies miestus Vilnių, Kauną, Klaipėdą, taip pat į kurortinį miestą Palangą. Dėl atvykstančių žmonių, kuriems gali prireikti nuomotis automobilį, srauto, dauguma automobilių nuomos paslaugą teikiančių įmonių įsikūrusios būtent šiuose miestuose, ypač Vilniuje. Vilniuje ir Kaune automobilius nuomojančių įmonių priskaičiuojama po kelias dešimtis. Jose automobiliai nuomojami įvairiam laikotarpiui – ir dienai, ir savaitei ir dar ilgesniam laikui. Trumpam laikui – vienai ar dviems dienoms automobilius dažniausiai nuomojasi verslo reikalais atvykę į Lietuvą svečiai, o savaitei ar net mėnesiui nuomojasi turistai, atvykę į svečią šalį, norėdami daug keliauti, susipažinti su sostine Vilniumi, jos apylinkėmis, apžiūrėti visą Lietuvą, pamatyti Baltijos jūrą.

Kokį automobilį išsinuomoti?

Automobilių nuomos punktų yra labai daug, juose siūlomų nuomotis automobilių didelė gausybė. Kiekvienas atvykęs į nuomos punktą gali išsinuomoti visus jo poreikius tenkinantį automobilį. Atvykę į nuomos paslaugas teikiančią įmonę, tikriausiai jau gerai žinote, kam jums automobilis bus reikalingas, kur ir kaip jį naudosite. Belieka išsirinkti tinkamą ir pageidaujamą variantą pagal automobilio modelį, dydį ir kitus kriterijus.

Jei į šalį atvykote verslo reikalais ir žadate daug važinėti, geriausia išsinuomoti nedidelį, ekonomišką automobilį. Mažam automobiliui pastatyti bet kurioje aikštelėje lengvai rasite vietos. Nedidelis automobilis su mažo galingumo varikliu važinėti siauromis gatvelėmis labai patogus, ekonomiška juo važiuoti ilgus atstumus. Nedidelio kompaktiško automobilio nuoma yra pigesnė dėl mažesnių draudimo mokesčio sąnaudų.

Visai kitokio automobilio reikia jeigu nuomojamu automobiliu, atostogauti ar kur kitur, važiuosite ne vienas, o sakykim, su draugais, šeima. Tokiu atveju tikrai pravers mini autobusiukas. Jame bus pakankamai vietos atsisėsti, atsilenkti sėdynes, kai nuspręsite pailsėti, pakaks vietos visiems daiktams talpioje bagažinėje.

Jeigu automobilį nusprendėte nuomotis šventei, ypatingai progai, kitaip tariant reikės vežti žmones, galite rinktis prabangų limuziną ar kitokį išskirtinį automobilį.

Sugalvoję ekstremalų maršrutą, kai važiuoti gali tekti sunkiomis sąlygomis, miško takeliais, žvyrkeliais ar bekele, nuomokit visureigį automobilį, geriausia galingą džipą. Džipu pavyks pasiekti gražias nuošalias vietas, be to važiuodami galingu stabiliu automobiliu, jūs ir jūsų šeimos nariai jausitės labai saugiai. Jei orai šilti, važiuojate atostogauti į pajūrį, išsinuomokite automobilį nukeliamu stogu.