Patarimai nuomojantis automobilį 1 dalis

automobiliu nuoma
Automobilio nuoma kurį laiką buvo prieinama tik didesnes nei vidutines ir dideles pajamas turintiems žmonėms. Tačiau laikui bėgant situacija keičiasi, automobilio nuoma tampa prieinama net ir mažas pajamas turintiems. Už pakankamai nedidelį mokestį galima kurį laiką turėti net labai prabangų automobilį. Tai padeda sustiprinti įvaizdį vykstant į svarbius susitikimus, praleisti daug gražių, romantiškų akimirkų, atšvęsti šventes. Tačiau, kad nuostabios akimirkos nebūtų sugadintos žemiškų rūpesčių, automobilių nuomos įmonių darbuotojai pataria kaip reikėtų išvengti nesusipratimų nuomojantis automobilį.

Automobilių nuoma yra verslas, šia nuoma užsiimančios įmonės yra verslo įmonės, siekiančios dirbti pelningai. Kad įmonės dirbtų pelningai, būtina pritraukti kuo daugiau žmonių, norinčių pirkti šią paslaugą. Kad kartą išsinuomojęs automobilį klientas grįžtų atgal, būtinas pagarba paremtas abiems pusėms naudingas bendradarbiavimas. Šiuo metu masinės informacijos priemonėse apstu skelbimų apie automobilio nuomos paslaugas teikiančias įmones. Išsirinkę jums priimtinausią pasiūlymą, susisiekite. Automobilių nuomos paslaugos yra teikiamos ištisą parą, visuose šalies didžiuosiuose miestuose ir kai kuriuose miesteliuose.

  Automobilio nuoma prasideda nuo automobilio nuomos sutarties, todėl daugiausia dėmesio jai ir reikėtų skirti. Beveik kiekvienas iš mūsų dažnai sudarinėjame sutartis – bankuose, mobiliojo ryšio bendrovėse ir taip toliau. Verta nepamiršti pagrindinės taisyklės – sutartis reikia skaityti. Sutartyse labai svarbios taisyklės kartais būna parašytos visai mažomis raidėmis, todėl mums atrodo, kad jos mažai, arba visiškai nereikšmingos.

Nuomojantis automobilį pateikiama bendro pobūdžio tipinė automobilio nuomos sutartis ir kita konkrečių sąlygų, kurias galite įtakoti, nuomos sutartis. Pirmiausia dėmesį vertėtų atkreipti į bazinę automobilio nuomos kainą – kas į ją įeina, kas įskaičiuota o kas ne. Kadangi negalime visko numatyti, ko būtent prireiks, automobilių nuomos įmonių specialistai siūlo rinktis, kad ir brangiausią, tačiau optimalų variantą – nežinia ko gali prireikti jums, jūsų svečiams ar verslo partneriams.

Geriausias variantas kai į automobilių nuomos kainą yra įskaičiuota: privalomasis civilinis draudimas, pilnas KASKO draudimas nuo vagystės, stichijų, trečiųjų asmenų veiklos, oro uosto mokestis, automobilio pristatymo mokestis, automobilio parkavimo mieste mokestis, asmeninių daiktų, esančių automobilyje apsauga nuo vagystės, vairuotojo ir automobilių keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Nuomojantis automobilį, privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu yra apdrausti visi automobiliai, nes mūsų šalyje tai yra privaloma. Tačiau kur kas ramiau, jei automobilis apdraustas ir KASKO draudimu. Įvykus auto įvykiui, kai yra kaltas nuomojamo automobilio vairuotojas, neteks patirti papildomų išlaidų už išnuomoto automobilio remontą. Šis daug draudimo rūšių ir visapusišką apsaugą teikiantis draudimas saugos ir tuo atveju, jei vyksite išnuomotu automobiliu į kitas užsienio valstybes. Automobilio nuomos sutartyje būtina pasižymėti, kokie įvykiai yra draudiminiai, o kokie ne, užsirašyti draudimo agentų telefonų numerius, techninės pagalbos kelyje kontaktus, automobilio nuomos brokerio telefono numerius.